Дизайн інтер'єру однокімнатна квартира 65 м. кв, м. Київ, ЖК Taryan Towers
#c6bfb7
#4a3927
#706b69
#515534

однокімнатна квартира 65 м. кв

м. Київ, ЖК Taryan Towers

Дизайн проект для холостяка виконаний в індустріалізму та еко стилі. Для початку поговоримо про кожного з стилів і почнемо з еко стилю.

З початком ХХІ століття світ розвернувся обличчям до проблем екології. У багатьох країнах забороняється пластик, а питанням переробки відходів приділяється все більше уваги. У зв'язку з цим, ремонт в еко-стилі стає популярнішим з кожним роком. З популяризацією ідеї про дбайливе ставлення до природи, багатьом захотілося створити в своїй оселі окремий, екологічно чистий світ. І дизайнери прийшли до них на допомогу, так з'явився еко-стиль в інтер'єрі. Опис його часто зводиться до великої кількості зеленого кольору, використання живих квітів і натуральних оздоблювальних матеріалів. Крім цього, він являє собою данину поваги людини природі, ідеї збереження навколишнього середовища і гармонійного співіснування людей в екології.

Тепер трохи інформації, про индустриализм.

Індустріальний стиль в інтер'єрі додасть будь-якому житлу неповторності.Ще нещодавно індустріалізм взагалі не вважали за стиль інтер'єрів, він всього лише був відображенням нашого повсякдення і буденності.Через деякий проміжок часу люди почали оцінювати гідно практичну і функціональну позицію тих же необроблених поверхонь, матеріалів, для виготовлення яких беруться вторинні матеріали. Так, поступово, стиль перетворився в дуже стильний і популярний. З його допомогою оформляють звичайні квартири, або дорогі особняки. Він - це щось схоже на виробництва, заводи. У той же час, щоб його втілити в реальність, зовсім не обов'язково викладати величезні суми грошей.Матеріали використовують найпростіші. А основною особливістю стилю є - підвищений рівень комфортності та невибагливості, оригінальність, привабливий зовнішній вигляд.

Як бачите поєднання цих стилів, дає прекрасний тандем. Почнемо екскурсію з кухні і їдальні. Варто звернути увагу на панорамне вікно, яке дає багато світла. Якщо ми вже заговорили про світло, подивіться на цю незвичайну люстру і металеві бра вони різні, але відмінно підходять один одному. У цій кімнаті використовуються 3 кольори зелений, білий і сірий бетон, який підкреслює мужність, і що це квартира холостяка. Їдальня сполучена з вітальнею.

Спальня в цьому проекті просякнута спокоєм і туманністю, здається в ній дуже затишно спати. Зверніть увагу на люстру вона тонка і невагома можна навіть сказати вишукана. Підлогове покриття добре поєднується із загальною колористикою кімнати.

Ванна настільки природно виглядає, що помилково можна подумати, що ти йдеш в душ, а здається, стрибаєш в водоспад. На цьому дизайн проект приліжкові тумбочки опрацьовані в двох кольорах, що б у замовника був вибір. Подивіться на цей витончений умивальник і стельові бра, які відмінно вписуються в інтер'єр.

Коротка інформація

Клієнт : молодий чоловік, холостяк
Стиль виконання : еко стиль, індустріалізм
Категорія : однокімнатна квартира
Площа : 65 м²

Замовити дизайн інтер'єру

Поділитися дизайном:

Альбом

Всі
Кухня
Кімнати
Санвузли

Інші дизайни інтер'єрів