80м2

100 000,00 

Чоловік середнього віку, холостий

Сучасний. Лофт

Трикімнатна дворівнева квартира

80,52 м2

Комфорт Таун

ЗАВДАННЯ

Чим більша площа, тим ширший простір для дизайнерського креативу. Тим паче, коли житло розташоване в кілька рівнів. З особливих побажань замовника було використання саме стилю лофт, який особливо актуальний для квартир, розміщених біля даху. Саме розташування квартири співпало як зі стилістикою, так і зі смаками замовника.

Особливі побажання:

  • Надати перевагу сірому і теплим тонам
  • Створити максимально відкритий простір
  • Затишна відокремлена спальня
  • Розрахувати комфортне місце для відпочинку з гостями

Опис

Перепланування

Перепланування було виконане відповідно до побажань замовника. Зайві стіни прибрали для створення невеликого open-space. У спальні залишили стіну, лише злегка її змістивши, щоб збільшити простір. Між рівнями поставили забіжні сходи з дуже оригінальними кріпленнями (типу больци). Це створило максимально легке враження від інтер’єру. На другому поверсі використали скляну огорожу – залишаючи відчуття «вільного» простору в кабінеті.

Основні оздоблювальні матеріали

Основне стилістичне спрямування дизайну інтер’єру – лофт, тому і оздоблювальні матеріали використовувалися для підтримки цієї тематики. Щоб створити привабливий естетичний ефект, використовували декоративну плитку «під цеглу». Також застосовувались декоративні панелі МДФ під натуральну структуру деревини і фарбування стін фарбою світлих і темних тонів в залежності від необхідного ефекту в кожній із зон. У житлових приміщеннях на підлозі використовувалась паркетна дошка теплого відтінку, яка надає респектабельності всьому простору.

Колірне рішення / Сценарії освітлення

Що стосується освітлення – використовувалося безліч різноманітних приладів: точкові світильники, бра, LED підсвічування. Але особливий антураж створюють підвісні дизайнерські лампи, які ідеально вписуються в інтер’єри з високими стелями.

Системи зберігання

Замовник планує проживати один, тому наявність другого санвузла для нього було неактуальною. Переробка його в гардеробну сприйнялася з великим ентузіазмом. Там же дуже комфортно розмістилися пральна і сушильна машини. По всій квартирі при цьому особливо не багато шаф, щоб не захаращувати простір меблями.

Особливості

Квартира розміщена на останньому поверсі, тому має нетипову конструкцію стель всередині. Безліч вікон з прекрасними видами відразу ж надихнули на облаштування підвіконь під м’які куточки для відпочинку. Також у квартирі є досить-таки простора мансарда, на якій розмістили барбекю.

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту