Дизайн інтер'єру шале 98 м. кв, ЖК Альпійське містечко, с. Зазим'я, Баварія
#e0dee1
#6a7b2d
#c0af9d
#232323

шале 98 м. кв

ЖК Альпійське містечко, с. Зазим'я, Баварія

Перед вами дизайн проект, який є прикладом симбіозу контемпорарі та мінімалізму.

Для початку слід розібратися з тим, що означає слово «контемпорарі». Якщо перекладати його з англійської мови (contemporary), то дослівно отримаємо найточніше визначення даного інтер'єрного стилю - «сучасний». Подібний дизайн зародився ще в середині ХХ століття. У той час він уміло поєднував скандинавський напрямок і мінімалістичні аспекти оформлення інтер'єру. На початку 1950-х років багато людей переїхали до великих міст, через що виникла необхідність в будівництві багатоповерхівок. Забезпечити жителів квартирами з великою площею було досить важко. І тут на допомогу дизайнерам прийшов стиль контемпорарі, який відрізнявся лаконічним виконанням і в той же час припускав наявність різноманітних елементів декору. Правда, ті самі елементи декору тоді були величезним дефіцитом. В результаті цього люди купували найрізноманітніші часом навіть непоєднувані предмети, що належали до різних епох, що дозволяло отримати доволі еклектичний дизайн. Згодом контемпорарі поширився по всій Європі. Як наслідок, з'явилися різноманітні дизайнерські й архітектурні школи, які розвивали цей напрямок і наділяли його тими чи іншими ознаками.

У нашому дизайн проекті простежуються загальні риси контемпорарі:

  • Лаконічність планування квартири і простота в обробці поверхонь;
  • Використання функціональних предметів меблів;
  • Створення затишку в домі за допомогою вінтажних декоративних елементів;
  • Мінімум декоративних елементів. У той же час кожен з них повинен бути неординарним і привертати увагу.

Спальня. Ми бачимо прояв мінімалізму, коли дивимося на стільці в стилі лофт, з'єднання залізо + дерево дуже виграшно виглядає і практично у використанні. Погляньте на дерев'яний підвіконня, який відмінно поєднується з чорними стінами, це дарує спальній зоні спокійну обстановку. Для підлогових покриттів ми використовували шліфовану дошку, вона чудово виглядає з іншими дерев'яними елементами. А що б розбавити темні тони спальні ми додали білу книжкову шафу, який виконує функцію поділу спальної та робочої зони.

Переходячи до кухні, ми бачимо, що за основу ліг оливковий колір. Робоча зона, де готують їжу, переходить у стіл, що хорошим рішенням. Зверніть увагу на освітлення, кухня оснащена оливковими бра, спотами і трек системами освітлення які можна налаштовувати (пересовувати, повертати). Підлогове покриття в кухні - це плитка під камінь, вона дуже практична у використанні, так як її забарвлення не видає забруднення.

Цей дизайн проект розроблений для сімейної пари з дітьми, і ми переходимо в дитячу кімнату. Відразу ми бачимо розкладний диван оливкового кольору і книжкову шафу, яка служить для відділення робочої зони. У цій квартирі живе музикант, подивіться на стілець до синтезатора, він підібраний по висоті. Ще є затишне місце для читання, що не можна не помітити.

Дизайн проект був розроблений спеціально для замовника, при його створенні враховувалась ергономіка і Всі його переваги. Якщо ви можете уявити собі свій ідеальний будинок, то звертайтеся до нас, і ми виконаємо вашу мрію.

Коротка інформація

Клієнт : сімейна пара з різновіковими дітьми
Стиль виконання : мінімалізм, контемпорарі
Категорія : шале
Площа : 98 м²

Замовити дизайн інтер'єру

Поділитися дизайном:

Альбом

Всі
Кухня
Кімнати

Інші дизайни інтер'єрів