35м2

75,000.00 

Молодий чоловік, холостяк.

Мінімалізм

Однокімнатна квартира

34,34 м2

Фортуна

ЗАВДАННЯ

Дизайн-проєкт замовив молодий чоловік. У майбутньому він передбачає проживання з дівчиною. Основною його вимогою було зробити максимально практичний інтер’єр, який би не вимагав значних перепланувань. Акцент господаря був спрямований на «грамотне» використання простору для зберігання речей, при цьому отримавши максимальну місткість.

Особливі побажання:

  • Використовувати ненав’язливі спокійні відтінки
  • Врахувати максимальну кількість місць для зберігання
  • Комфортно розташувати робоче місце + музичний інструмент (клавішні)
  • Розраховувати на обмежений бюджет

Опис

Перепланування

Значного перепланування в квартирі не було. Площа квартири сама по собі дуже невелика, тому демонтували перегородку між лоджією і кухнею, щоб збільшити житловий простір. Перенесли дверний отвір в кухню, щоб була можливість комфортно розмістити меблі.

Основні оздоблювальні матеріали

Бюджет на дизайн-проєкт був досить обмеженим, тому оздоблювальні матеріали використовувалися максимально прості. У ванній – плитка, оскільки це найбільш відповідний і зносостійкий матеріал. Решта всіх стін – під фарбування. Але на підлозі вирішили не економити і вибрали один з найбільш міцних і практичних покриттів –  вініловий ламінат.

Колірне рішення

В основному ми використовували білий колір з акцентами на сірих меблях і дерев’яній фактурі. Цей тренд є одним із популярних і за нашими спостереженнями привертає увагу молодих людей, які планують сімейне життя.

Системи зберігання

Для зберігання ми використовували вертикальний простір, там, де це було можливо. У санвузлі для банних рушників та іншого приладдя були розташовані полиці над пральною машиною. У спальні, над ліжком, ми встановили додаткові шафки над узголів’ям для зберігання не часто використовуваних речей.

Освітлення

Для таких габаритів ми використовували максимальну кількість джерел світла. На кухні – точкові світильники і підвісні лампи над обідньою зоною. Для спальні, щоб візуально полегшити меблеву конструкцію над узголів’ям ліжка, розмістили LED підсвічування. І поставили центральне джерело світла –  світлодіодну лампу.

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту